Tumbetin Kadıköy’ünde En İyi Hali

Kadıköy’ün en köklü ve en sevilen mekanlarından biri olan Tumbet, bereketli deniz yemekleriyle öne çıkan ve özgün müdavimler edinmeyi başaran bir mekandır. Mekanın ortamı, müzik ve sıcak samimiyeti, misafirperverlik ve misafir ağırlama anlayışıyla ilgi çeken Tumbet, çok sayıda gurme restoran arasında ismi duyulan Kadıköy’deki en iyi halini sunmaktadır.

Mekan, ünlü lokanta ekibinden faydalanarak ünlü ve sevilen deniz yemeklerini servis ediyor. Mekan her zaman misafirlerine her türlü deniz ürünleriyle lezzetli ikramlar sunuyor. En çok tercih edilenlerden olan Kılıç Balığı, Levrek, Çupra, Somon, İstavrit ve Karides bu yemekler arasındadır.

Tumbet’in et yemekleri de oldukça lezzetlidir. Mekan, her zaman taze etlerle hazırlanan enfes et yemekleriyle misafirlerinin beğenisine sunuyor. Bazı ünlü et yemekleri arasında Tavuk Beğendili, Tavuk Şiş, Sütlü Tavuk ve Peynirli Tavuk bulunur.

Tumbet, alışılmışın dışındaki alternatifleriyle her ziyaretçiyi coşkuyla karşılıyor. Mekan, misafirlerinin çoğu zaman özlenen yemekler yerine, eşsiz deniz ürünlerinin keyfini doya doya çıkarmalarını sağlıyor. Tumbet, misafirin çok rahat hissetmesini sağlamak için her zaman ustalıkla hazırlanmış lezzetli bir menü sunuyor.

Kadıköy’de en iyi haliyle sunulan Tumbet, bereketli deniz yemeklerinin keyfini her zaman doya doya çıkarmak isteyen insanlar için ideal bir mekandır.

Yorum yapın