Betpark Üyelik Şartları

Betpark’ta üyelik şartları oldukça basittir. Betpark sitesinde üye olmak isteyen kişilerin, 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Betpark bahis sitesine üye olmadan önce, üyelik sözleşmesini okuyarak ve kabul ederek gerekli bilgileri doğru bir şekilde doldurmaları zorunludur. Gerekli dokümanlar kimlik belgesi fotokopisi ya da yaşadığınız yerin nüfus müdürlüğünden alınan adres beyanı olacaktır.

Banka hesap numaralarının veya kredi yada banka kartlarının doğrulanması ise sadece bir kez gerçekleştirilmektedir. Betpark sitesinde üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra, kayıtlı iletişim bilgileri doğru olmalıdır. Aksi takdirde üyelik iptal edilebilir. Tüm üyeler güvenlik nedenleriyle ileride kendilerini teyit etmeleri durumunda, herhangi bir ısrar olmaksızın istenen bilgileri vermek zorundadır.

Betpark sitesinin şans oyunlarında şans eleme makinesinden ya da başka bir kanaldan haksız kazanç elde etmeye çalışmak yasaktır. Betpark sitesi yetkilileri bu uygulamayı sürekli olarak izliyor ve bu durumda üyelik iptal edebilmektedir. Betpark sitesinde geçerli olan diğer üyelik şartları arasında, iletşim bilgisi kayıplara veya değişimlere neden olamayacak şekilde korunması da yer almaktadır.

Yorum yapın