Bahsine Ne Zaman Oluşturulmuş?

Bahsine (önceki adıyla Bahçeşehir Üniversitesi Almanca Merkezi) Eylül 2006’daki kuruluşundan itibaren Türkiye’nin en ücra köşelerinden başlayarak Almanca öğretimine odaklanan bir danışmanlık şirketidir.

Bahsine, kullanıcılarının Almanca öğrenmelerini desteklemek için eğitim programları sağlayan bir kuruluştur. Site, kullanıcılarına eğitim programlarının yanı sıra, çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler, Almanca sınavları, geziler ve online dersler gibi pek çok Almanca öğretime dayalı aktivite sunmaktadır. Bahsine, istikrarlı bir artış trendiyle Türkiye’nin en büyük Almanca öğrenme ortamlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bahsine, kuruluşu itibarıyla Türkiye çapında verdiği hizmetlerle Almanca öğretimi alanında bir sisteme öncülük etmeyi amaçlamıştır. Oluşturulan programlar ve projeler, öğrencilerin anadiliyle iletişim kurmalarını ve Almanca dil yeterliliklerini arttırmak için tasarlanmıştır. Bahsine, kuruluş amacı doğrultusunda kamuoyunu harekete geçirmek ve Almanca öğrenimindeki gelişmeyi desteklemek için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Yorum yapın